Lijst gemaakt op: 11-06-2018 08:36:42

Staphorst 7-6-2018 t/m 9-6-2018

Donderdag klasse M

Datum: 07-06-2018
Aanvang: 17:00

Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Compagner, H.
Jury: Boxum, M.

M/P, 1 parcours (32 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Willem VerdonkHeidyBerniniMMillenniumruiters0 044,16
2Annemarie KuiperIce CreamNumero UnoMNieuwleusen0 046,05
3Alies KruidhofHappinessPhin PhinMStaphorst e.o.0 047,18
4Thalia PtznerCastelinoSkippyMCeres0 047,38
5Judith KoudijsHeemgraafQuasimodo ZMKlein Oever0 048,11
6Roy WeelHopeful EspecialVittorioMStaphorst e.o.0 051,29
7Wilfred HarkeGuppie VDLArezzo VDLMStaphorst e.o.0 055,06
8Willem VerdonkHello BoyZapatero VDLMMillenniumruiters0 444,08
 
9Albert ZoerHiretteCorlandMKoekange e.o.0 444,32
10Jan DiepmanHonnarissaVader OnbekendMBergruiters0 446,06
11Roel HarkeEyecatcher LudineNumero UnoMStaphorst e.o.0 446,09
12Roel HarkeGavinoSpartacusMStaphorst e.o.0 450,23
13Wilfred HarkeindependenceModestoMStaphorst e.o.0 454,43
14Willem VerdonkHigh-topNamelus RMMillenniumruiters466,03  
15Jan Tippeflash DanceCantosMStaphorst e.o.467,02  
16Karst van der LaanFreedom AgainCaramboleMLelyruiters467,04  
17Marcelle HokseHatouschaBustiqueMStaphorst e.o.467,24  
18Michiel PriemisEickenrode's InvictusCardentoMAvereest e.o.470,03  
19Thalia PtznerCesnaCheck InMCeres470,11  
20Roy WeelHunterHarley VdlMStaphorst e.o.470,26  
21*Jan TippeGeolinusTwister De La PommeMStaphorst e.o.470,33  
22Michiel PriemisIncanto VDLKannan X-6261 SbsMAvereest e.o.471,07  
23Roel HarkeHernini h.BerniniMStaphorst e.o.471,22  
24Jan DiepmanHonoraEldorado Van De ZeshoekMBergruiters863,21  
25Albert ZoerEmile M 865,31  
26Annemarie KuiperHappinesZapatero VDLMNieuwleusen868,35  
27Lisa BroekertGamblerZavall VdlMViribus Unitis870,32  
28Willem VerdonkIndependentMylord CarthagoMMillenniumruiters870,82  
29Albert ZoerGeneveWizzerdMKoekange e.o.1262,21  
30Alice HendriksFeargal SharkeyCicero Z van PaemelMViribus Unitis1271,03  
31Judith KoudijsHippograafCaramboleMKlein Oever1691,07  
xThalia Ptzner (HC)KillianTangelo Van De ZuuthoeveMCeres577,07  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Donderdag progressief klasse M

Datum: 07-06-2018
Aanvang: 00:00

Jury: H. Reuvers
Jury: Kuijer, E.

M/P, 2 parcours (27 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1tijd1
1Marcelle HokseHatouschaBustiqueMStaphorst e.o.3640,22
2Willem VerdonkHeidyBerniniMMillenniumruiters3640,43
3Willem VerdonkHello BoyZapatero VDLMMillenniumruiters3641,27
4Albert ZoerHiretteCorlandMKoekange e.o.3642,97
5Jan DiepmanHonoraEldorado Van De ZeshoekMBergruiters3644,04
6Alies KruidhofHappinessPhin PhinMStaphorst e.o.3647
7Roel HarkeEyecatcher LudineNumero UnoMStaphorst e.o.3647,15
 
8Roel HarkeHernini h.BerniniMStaphorst e.o.3647,32
9Annemarie KuiperHappinesZapatero VDLMNieuwleusen3649,42
10Wilfred HarkeGuppie VDLArezzo VDLMStaphorst e.o.3650,34
11Lisa BroekertGamblerZavall VdlMViribus Unitis3653,11
12Michiel PriemisIncanto VDLKannan X-6261 SbsMAvereest e.o.3653,72
13Karst van der LaanFreedom AgainCaramboleMLelyruiters3661,09
14Annemarie KuiperIce CreamNumero UnoMNieuwleusen3548,71
15Thalia PtznerCesnaCheck InMCeres3566,97
16Willem VerdonkHigh-topNamelus RMMillenniumruiters3448,25
17Albert ZoerEmile M 3349,1
18Judith KoudijsHippograafCaramboleMKlein Oever3048,22
19Willem VerdonkIndependentMylord CarthagoMMillenniumruiters3050,13
20Roy WeelHopeful EspecialVittorioMStaphorst e.o.3052,43
21Roy WeelHunterHarley VdlMStaphorst e.o.2962,53
22Roel HarkeGavinoSpartacusMStaphorst e.o.2848,32
23Judith KoudijsHeemgraafQuasimodo ZMKlein Oever2346,92
24Jan DiepmanHonnarissaVader OnbekendMBergruiters2242,97
25Albert ZoerGeneveWizzerdMKoekange e.o.2141,22
26Wilfred HarkeindependenceModestoMStaphorst e.o.2150,15
xThalia Ptzner (HC)KillianTangelo Van De ZuuthoeveMCeres2873,08

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Donderdag klasse Z en ZZ

Datum: 07-06-2018
Aanvang: aansluitend

Jury: E. Kuijer
Jury: Boxum, M.
Jury: Folkerts, G.A.

Z/P-ZZ/P, 1 parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Albert ZoerFormidableClearwayZKoekange e.o.0 040,39
2Jan DiepmanVerityKorianderZBergruiters0 041,94
3Machtilda BorstMebo's Galanthos BArthos RZMeppel e.o.0 046,90
4Jan DiepmanFavoriteWarrantZZBergruiters0 047,28
5Karst van der LaanFonia AgainLucky BoyZLelyruiters0 048,17
 
6Albert ZoerFreedomLarinoZZKoekange e.o.0 441,10
7Willem VerdonkGoldyTangelo Van De ZuuthoeveZMillenniumruiters0 444,27
8Karst van der LaanDancing King AgainCantosZLelyruiters0 450,97
9Roy WeelHabitat bpDantos HBCZStaphorst e.o.0 458,96
10Jan DiepmanGestelle mToulonZBergruiters465,26  
11Willem VerdonkEzakendyCanturanoZMillenniumruiters467,17  
12Michiel PriemisEamesVan GoghZAvereest e.o.467,86  
13Michiel PriemisHamanta bDakar VDLZAvereest e.o.469,02  
14Albert ZoerFormidableClearwayZZKoekange e.o.864,07  
15Albert ZoerFrenkyWietvotZZKoekange e.o.867,30  
16*Jan TippeGeolinusTwister De La PommeZStaphorst e.o.874,23  
17Marcelle HokseExampleUltimoZZStaphorst e.o.1268,27  
xRoos HansmanEaster BoyPresley BoyZZStaphorst e.o.Uit1   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Donderdag Progressief klasse Z en ZZ

Datum: 07-06-2018
Aanvang: 00:00

Jury: Compagner, H.
Jury: Reuvers, H.

Z/P-ZZ/P, 2 parcours (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1tijd1
1Jan DiepmanVerityKorianderZBergruiters3639,45
2Albert ZoerFreedomLarinoZZKoekange e.o.3639,76
3Jan DiepmanGestelle mToulonZBergruiters3642,21
 
4Karst van der LaanFonia AgainLucky BoyZLelyruiters3643,39
5Roy WeelHabitat bpDantos HBCZStaphorst e.o.3650,88
6Roos HansmanEaster BoyPresley BoyZZStaphorst e.o.3653,94
7Karst van der LaanDancing King AgainCantosZLelyruiters3655,72
8Willem VerdonkEzakendyCanturanoZMillenniumruiters3043,7
9Machtilda BorstMebo's Galanthos BArthos RZMeppel e.o.3045,55
10Jan DiepmanFavoriteWarrantZZBergruiters2946,36
11Albert ZoerFrenkyWietvotZZKoekange e.o.2659,28
12Willem VerdonkGoldyTangelo Van De ZuuthoeveZMillenniumruiters2542,14

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


4 JARIGEN - STAPHORST

Datum: 08-06-2018
Aanvang: 15:15

Jury: G.A. Folkerts
Jury: Kuijer, E.
Jury: Harke, R.

4J/P, 1 parcours (71 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1 tijd1
1Rianne NalisJimmyTwister De La Pomme4JBathmen e.o.25,177,86
2Rink-jan DijkstraJ. CoutinhoHarley Vdl4JTjongerruiters24,975,07
3Regina LeeuwenJaspis HBCAlicante HBC4JHalsbanruters24,079,95
4Tabitha VerburgJONIETAIndouglas Van Het Bevrijdthof4JWater-poorters23,881,3
 Wilfred HarkeJoswiesArezzo4JStaphorst e.o.23,878,1
6Nicole EggensJarleyHarley VDL4JHce Ruiters23,479,08
7Nicole EggensJipTangelo v d Zuuthoeve4JHce Ruiters23,181,39
8Kim BoutenJariEl Salvador4JMarleruiters22,975,38
9Sylvana WezemanJudeska Molga Van De CrumelhaeveE Termie R 644JNeta22,880,24
10Judith KoudijsJessograafUltograaf4JKlein Oever22,779,14
11Hylke de JongJumper PCantos4JPostruters22,481,13
12Harm-Jan VosJestinovCarrera VDL4JStaphorst e.o.22,277,27
 Sjoerd KommersJaja VDLZirocco Blue4JPrins Auvergne22,278,25
14Michiel BrusseJericho-SToulon4JCeres21,874,28
15Jacqueline De WitJubelinaHarley VDL4JVeenruiters21,678,04
16DaniŽlle BoeringJepyrusa HEtoulon4JNienoord21,578,15
 Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the Second4JHeuvelruiters21,580,91
 DaniŽlle BoeringJiwyrusa HBaltic4JNienoord21,575,31
 Lisanne van ElpJust Do It V.E.Carrera VDL4JStaphorst e.o.21,575,21
 
20Djamilla KooikerJannaboroughCharisma4JV.v.v. Rouveen e.o.21,470,25
21Kim FalkenaJeetjeminaHarley VDL4JGaasterland21,370,06
22Michelle DijkermanJacksonville VDLBaloubet du Rouet4J 21,272,23
 Jan BeensJ.DionDallas VDL4JZwartewaterruiters21,274,07
24Sjoerd KommersJack Daniels ThDakar VDL4JPrins Auvergne21,079,02
 Nicole BotmaJ'adoreEmir4JZ.E.O.21,077,14
 Romy FromaJewelganeDakar VDL4JBergveen21,075,31
 Henry HoornJarrant ut FrankrijkWarrant4J 21,081,81
 Rielke RoelandJay-DeeDallas VDL4JZwartewaterruiters21,077,3
 Nicole BotmaJalisca CJSInshallah de Muze4JZ.E.O.21,080,39
30Janine van den Berg - Ten KateDuran TK ZIndouglas Van Het Bevrijdthof4JNieuwleusen20,874,26
31Jack BroekJerome MFassal4JCeres20,781,08
32Willem VerdonkJurconaBig Star Junior4JMillenniumruiters20,277,18
 Dianne TijmesOptimo de TiloGoldspring De Lauzelle4JViribus Unitis20,280,09
 Miranda HarkeJackpotDallas VDL4JStaphorst e.o.20,275,31
 Manon Van der SluisJacificQuasimodo Vd Molendreef4JViribus Unitis20,290,34
36Kim ZantinghCaressa ZCarrera VDL4JCeres19,870,16
 Roos HansmanJust InovUstinov4JStaphorst e.o.19,874,24
38Ben AnholtsOrkana by P&STornesch4JHce Ruiters19,576,82
39Wilfred HarkeJavallZavall4JStaphorst e.o.19,483,03
 Nicole BotmaJdazanula-NLondon4JZ.E.O.19,485,27
41Hylke de JongJack Sparrow PDouglas4JPostruters19,175,04
42Ymke GroenendijkJ'AdoreFreedom4J 19,077,24
43Martine HuismansDe Lichtmis Gyanesh HHBaloubet De Rouet4JHce Ruiters18,680,22
44Sanne de VriesJerricoEmilion4J 18,278
 Matty den BoerJewell Lj--4J 18,273,15
46Tabitha VerburgJeraldo VDLZapatero VDL4JWater-poorters17,980,11
47Jack BroekBe CalliCarambole4JCeres17,880,3
48Jack BroekTaloubets CogirlTaloubet Z4JCeres17,679,87
 Tabitha VerburgJirocco Ŕt FrankrykZirocco Blue4JWater-poorters17,674,94
50Maxime Van AndelJodokus VDLInshallah De Muze4JLeeuwarden17,580,01
51Miranda Spronk - RientiesWezenberg's JustineMr. Blue4JDeltaruiters17,476,39
52InŤsz HaitsmaJon JonEtoulon4JCeres17,176,27
53Annemarie KuiperJaja van de RikseSpartacus4JNieuwleusen17,085,19
54Judith KoudijsJuragravinUltograaf4JKlein Oever16,876,83
55Lobke KroeskopJusticeQuint4JAvereest e.o.16,677,05
56Tamara WitDame Pťrignon B ZIndouglas Van Het Bevrijdthof4JAlcmaria Hippix16,580,26
57Kim FalkenaJoli-AneaQuaprice4JGaasterland16,474
58Menno WaningePonderosa's Jermain-LomaDantos HBC4JStroomruiters15,576,21
59Jan TippeJaffaZavall Vdl4JStaphorst e.o.15,399,26
60Anouk LoristDjango ZDallas VDL4J 15,198,13
61Harm-Jan VosJagan Blanesca VInshallah De Muze4JStaphorst e.o.14,898,24
62Melanie Van BeekJeffersonZavall Vdl4JDeltaruiters14,592,34
63Marjon van den HeijkantJust BluePlot Blue4J 13,576,7
64Lisa BroekertButet's Let's get it startedBsltimore4JViribus Unitis13,282,15
65Romy KamermanJamaicaEl Clarimo4JViribus Unitis13,181,08
66Geke PrinsJordEl Clarimo4JHce Ruiters12,8102,96
67Melissa KloostermanJoompelsNamelus R4J 10,5106,23
68Lobke KroeskopJackMarius Claudius4JAvereest e.o.7,0111,13
xHylke de JongJamaica PEmilion4JPostrutersUit12 
 Arjanne BrinkhoffJamildaZavall Vdl4JTjongerruitersUit2 
 Pytsje Van der HeideJQGlasgow van 't Merelsnest4JGaasterlandUit2 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


5 JARIGEN - STAPHORST

Datum: 08-06-2018
Aanvang: aansluitend

Jury: Kuijer, E.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Harke, R.

5J/P, 1 parcours (41 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1 tijd1
1Albert ZoerIl est BalouBalou Du Rouet5JKoekange e.o.25,579,26
2Rielke RoelandIron MaidenQuasimodo Vd Molendreef5JZwartewaterruiters25,277,18
3Rianne NalisIkatoUkato5JBathmen e.o.24,682,32
4Judith KoudijsImitograafUltograaf5JKlein Oever24,483,37
5Albert ZoerIt's OttoEtoulon5JKoekange e.o.24,278,03
 Laura EilanderCreme de la Creme ZCassanova Z5JDeltaruiters24,287,34
7Nicole EggensIdem Dito TsZambesi5JHce Ruiters23,680,05
8Willem VerdonkIkkeCream On Top5JMillenniumruiters23,479
9Willem VerdonkIndependentMylord Carthago5J 23,177,98
 Wilfred HarkeIronmaster VDLArezzo VDL5JStaphorst e.o.23,187,88
11Sjoerd KommersInmaginetion AHarley Vdl5JPrins Auvergne23,081,2
 
12Maxime Van AndelVDL Il MagoBaltic VDL5JLeeuwarden22,885,03
 Miranda HarkeIndlessDexter R5JStaphorst e.o.22,874,34
14Elke TimmermanIgorNumero Uno5JAvereest e.o.22,679,16
15Miranda HarkeIndrasinaCorland5JStaphorst e.o.22,578,15
 Willem VerdonkIllusionCream On Top5JMillenniumruiters22,577,31
17Wilfred HarkeindependenceModesto5JStaphorst e.o.22,484,32
18Kim FalkenaIzaradoZavall Vdl5JGaasterland22,277,11
 Maxime van AndelIrvington VDLBaltic VDL5JLeeuwarden22,284,85
20Beanke RoelandImposantQuaprice Z5JZwartewaterruiters22,078,39
21Ben AnholtsNolithiya van't goolderColeman5JOlieveldruiters21,778,82
22Jan BeensidietaIndoctro5JZwartewaterruiters21,677,32
23Annemarie KuiperIt's Quality GQuality Time5JNieuwleusen21,473,07
24Rielke RoelandImpalaZambesi5JZwartewaterruiters21,384,36
25Maxime Van AndelIvivo VDLHarley Vdl5JLeeuwarden21,287,1
26Nick PosthumusIllusionEurocommerce Napels (21 0090893)5JNieuw Leven21,087,08
27Joanne VosIrangoDurango VDL5JStaphorst e.o.20,980,8
 Nicole EggensImpression GAir Jordan Z5JHce Ruiters20,979,03
29Tabitha VerburgIneaCarrera VDL5JWater-poorters20,683,87
 Iris ElshofLa DiaradoDiarado's Boy5JLierderholthuis20,675,39
31Marcelle HokseIsotoop HZBiscayo5JStaphorst e.o.20,280,21
32Miranda Spronk - RientiesWezenberg's ElinCasall5JDeltaruiters20,083,35
33Sonja van der BergDeep ImpactDantos5JGaasterland19,582,35
34Miranda Spronk - RientiesWezenberg's MontanbanMonte Bellini5JDeltaruiters19,182,14
35Rielke RoelandIndiana Jones--5JZwartewaterruiters18,278,02
36Maaike SchreurIBTornesch5JViribus Unitis17,977,31
37Melanie BenninkImpress IwendyNumero Uno5JWoldruiters15,983,05
38Regina LeeuwenIn the Sky HBCAir Jordan5JHalsbanruters15,599,04
39Joanne VosIbea HhCrespo VDL5JStaphorst e.o.14,877,32
40Lisa BroekertButet's Special TreatmentOdermus R5JViribus Unitis13,587,02
xInŤsz HaitsmaIggy PopBaltic VDL5JCeresUit12 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Vrijdag Klasse B

Datum: 08-06-2018
Aanvang: 18:00

Jury: Reuvers, H.
Jury: Compagner, H.
Jury: Harke, R.

B/P, 1 parcours (30 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Arjanne BrinkhoffJamildaZavall VdlBTjongerruiters075,0
2Beanke RoelandImperium B 074,0
3Marieke SteenbergenI'm a LordMylord CarthagoBViribus Unitis073,0
4Romy KamermanIbizaUp To DateBViribus Unitis072,5
 
5Jurrian BoldewijnGinieTangelo Van De ZuuthoeveBStaphorst e.o.071,0
6Sanne BroekFeyenora SVittorioBViribus Unitis068,5
7Menno WaningeGrolsch v/d Ponderosa BStroomruiters067,5
8Henk KamermanHappinessUp To DateBViribus Unitis168,0
9Anne WestenbrinkCapreseClarimoBCeres870,0
10Dianne TijmesIciTangelo Van De ZuuthoeveBViribus Unitis1275,0
11Ellis BrinkmanGidaneCidaneBStaphorst e.o.1268,5
12Rianne SokHandor jrPrimarBCeres2365,5
13MariŽt BoxumDubai ZD'avo's DucarlosBCeres3065,0
xBianca BrakkeIvonaCarthino ZBStaphorst e.o.Uit2 
 Lisa Broekert (HC)JavelinNumero UnoBViribus Unitis0 
 Lexy Reed (HC)Hubb HBC BGastlicentie0 
 *Jan Tippe (HC)C-Milo ZCanabis ZBStaphorst e.o.0 
 Lisa Broekert (HC)JiskefetUblescoBViribus Unitis4 
 Roel Harke (HC)Haldine iiDakota VDLBStaphorst e.o.4 
 *Michiel Brusse (HC)HolyfieldCandolaBCeres4 
 Roel Harke (HC)Hot shot vZirocco BlueBStaphorst e.o.4 
 Bianca Brakke (HC)IvonaCarthino ZBStaphorst e.o.4 
 Tabitha Verburg (HC)Jip BWater-poorters4 
 *Jan Tippe (HC)Halina lNumero UnoBStaphorst e.o.8 
 Roel Harke (HC)Gran Shutterfly imooSilvio IBStaphorst e.o.8 
 Tabitha Verburg (HC)JONIETAIndouglas Van Het BevrijdthofBWater-poorters8 
 Karst van er Laan (HC)Halina B 9 
 Marjolein Jonkers (HC)Juan DolioDenzel van het MeulenhofBAvereest e.o.12 
 Herman Koorman (HC)IvanaDallas VDLBLourenshoeve Ruiters16 
 Judith Koudijs (HC)InngravinCaramboleBKlein Oever18 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Vrijdag Klasse L

Datum: 08-06-2018
Aanvang: aansluitend

Jury: H. Reuvers
Jury: Compagner, H.
Jury: Harke, R.

L/P, 1 parcours (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ellis BrinkmanGarciaAstrelloLStaphorst e.o.0 042,13
2Lisa BroekertI Am ElriteHarley VdlLViribus Unitis0 045,98
3*Roel HarkeHot shot vZirocco BlueLStaphorst e.o.0 047,32
4Judith KoudijsHarzgravinUltograafLKlein Oever0 048,60
5*Jan TippeC-Milo ZCanabis ZLStaphorst e.o.0 445,00
6Anna WildeboerIberlinaVittorioLWoldruiters472,85  
 
7Marlous HesselsSoleil RosaCorlandLViribus Unitis474,45  
8Willem VerdonkIvanhoeQ. Breitling LSLMillenniumruiters474,67  
9*Michiel BrusseHolyfieldCandolaLCeres475,20  
10Roy WeelIndy CaraGaillard De La PommeLStaphorst e.o.476,71  
11*Jan TippeHalina lNumero UnoLStaphorst e.o.478,49  
12Beanke RoelandHaitinaGlasgow-W vh MerelsnestLZwartewaterruiters479,37  
13Karst van der LaanHalina L 581,99  
14Roy WeelHenna L 584,40  
15Jori KleinIdolaatNumero UnoLNieuwleusen586,03  
16Peter MaatHippograafCaramboleL 685,79  
17Beanke RoelandHappydayBodinusLZwartewaterruiters873,55  
18Elke TimmermanHillinaTwister De La PommeLAvereest e.o.874,80  
19Herman KoormanCapturCasparLLourenshoeve Ruiters878,00  
20Roel HarkeHerculesNumero UnoLStaphorst e.o.998,71  
21Willem VerdonkIci ParisMylord CarthagoLMillenniumruiters1694,89  
xLexy Reed (HC)Higgs LGastlicentie0   
 Marjolein Jonkers (HC)Severy Hille L 182,93  
 Marjolein Jonkers (HC)Severy Hill L Uit2   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Zaterdag Klasse BB

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

Jury: Kuijer, E.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Boxum, M.

BB/P, 1 parcours (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Erin van DamDon Quichotte BBVrederuiters077,5
2Michael HokseJanis Joplin BB 075,5
3Roy WestenbrinkIvilla BBMeppel075,0
4Beanke RoelandJupiterHarley VDLBB 074,5
 
5*Beanke RoelandInfinity BB 072,5
6*Lisanne Van ElpJust Do It V.E.Carrera VDLBBStaphorst e.o.069,5
7Jasper ten NapelDieaneCorlandBBDijkruiters068,0
8Martin PoppenPipo BB 065,5
9Alice HendriksIzzy DizzyAdvanceBBViribus Unitis480,0
10Natasja BoldewijnFalco BBStaphorst e.o.570,5
11Gerco van de BrinkJim BBAvereest e.o.870,0
xCarlijn van ElstJarannaEl ClarimoBBAvereest e.o.Uit2 
 Frits van LenthePedro BBStaphorst e.o.Uit2 
 Karl-Jan de Boer (HC)PoppenDiamantBBNieuwleusen0 
 Wilfred Harke (HC)Iscayo BBStaphorst e.o.4 
 *Wilfred Harke (HC)Jaco Blue BBStaphorst e.o.12 
 Wilfred Harke (HC)Jaguar BBStaphorst e.o.22 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Zaterdag klasse B

Datum: 09-06-2018
Aanvang: aansluitend

Jury: Kuijer, E.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Boxum, M.

B/P, 1 parcours (33 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1hermien de WeerdJaolaIndoctroBStaphorst e.o.080,0
2Lucrece AardenburgGaloma S.I.H B 078,0
3Sanne BroekFeyenora SVittorioBViribus Unitis077,5
4Renate van AsseltIrma-EEl PrimeroBWoldruiters077,0
5Janny KraleFarinaZacharovBStaphorst e.o.075,5
6*Maaike SchreurIBTorneschBViribus Unitis075,0
7Beanke RoelandIna's Girl B 074,5
 
8Joanne VosIbea HhCrespo VDLBStaphorst e.o.070,5
 Beanke RoelandImposantQuaprice ZBZwartewaterruiters070,5
10Renate van AsseltIdentity HxEl PrimeroBWoldruiters070,0
11Renť van der KolkFiginiOpiumBStaphorst e.o.068,5
12Gary KleinIwan van lange weerenIndoctroBCeres068,5
13*Lisanne Van ElpJust Do It V.E.Carrera VDLBStaphorst e.o.068,0
14Jeanet WestenbergIceQuality TimeBCeres067,5
15Ingela NijstadVolumiaNumero UnoBVrederuiters067,0
16Margreet Bennink-HoeveGlow GranikoBodinusBWoldruiters065,5
17Sven KatsMc ChampionMc JonnasBPrinses Beatrix063,0
18Romy GrobbeFun SunVDL WittingerBKasteelruiters061,0
19Beanke RoelandInfinity B 477,5
20Cathy RusscherErusaMarlonBStaphorst e.o.470,0
21Rody ScholingBokilly V ZBubalu VDLBMeppel e.o.463,0
22Lisa van der VeenHayanossaTolan RBStaphorst e.o.867,5
23Jacob van ElpIt's Toulon B 865,5
24Julia BijlGriffin d'OHos D'OBViribus Unitis1163,0
25Romy TrakzelFinnIndoctroBDijkruiters1565,5
xAnnemarie BuiterHussonQuality TimeBStaphorst e.o.Uit11 
 Lisa Broekert (HC)Jupiter BViribus Unitis4 
 Rensche de Haan (HC)Herea Fortuna HHZapatero VDLBFjildruters Hemrik e.o.4 
 Jan Beens (HC)Gikonta BZwartewaterruiters4 
 Lisa Broekert (HC)Jane-Karla BViribus Unitis12 
 Rensche de Haan (HC)The Gentleman HHEldorado Van De ZeshoekBFjildruters Hemrik e.o.13 
 Wilfred Harke (HC)Icarus BStaphorst e.o.20 
 Geke Prins (HC)Haigrade 2WarrantBHce Ruiters22 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Zaterdag Progressief Klasse B

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 00:00

Jury: Harke, R.
Jury: Wildeboer, J.

B/P, 2 parcours (22 combinaties gestart en nog 2 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1tijd1
1Lisa van der VeenHayanossaTolan RBStaphorst e.o.3645,22
2Renť van der KolkFiginiOpiumBStaphorst e.o.3647,00
3Margreet Bennink-HoeveGlow GranikoBodinusBWoldruiters3647,25
4Annemarie BuiterHussonQuality TimeBStaphorst e.o.3647,37
 
5Romy TrakzelFinnIndoctroBDijkruiters3651,32
6Beanke RoelandIna's Girl B 3655,34
7Beanke RoelandImposantQuaprice ZBZwartewaterruiters3666,23
8Renate van AsseltIdentity HxEl PrimeroBWoldruiters3573,03
9Lucrece AardenburgGaloma S.I.H B 3247,06
10Ingela NijstadVolumiaNumero UnoBVrederuiters3167,29
11Gary KleinIwan van lange weerenIndoctroBCeres3061,27
12Rody ScholingBokilly V ZBubalu VDLBMeppel e.o.2957,35
13Janny KraleFarinaZacharovBStaphorst e.o.2845,82
14Jacob van ElpIt's Toulon B 2178,03
15Jeanet WestenbergIceQuality TimeBCeres1889,34
xRomy GrobbeFun SunVDL WittingerBKasteelruitersVrijw 
 Julia BijlGriffin d'OHos D'OBViribus Unitis  
 Renate van AsseltIrma-EEl PrimeroBWoldruiters  
 Rensche de Haan (HC)The Gentleman HHEldorado Van De ZeshoekBFjildruters Hemrik e.o.3639,05
 Geke Prins (HC)Haigrade 2WarrantBHce Ruiters2961,25
 Lisa Broekert (HC)Jane-Karla BViribus Unitis2969,39
 Lisa Broekert (HC)Jupiter BViribus Unitis2371,13
 Wilfred Harke (HC)Icarus BStaphorst e.o.23103,30
 Jan Beens (HC)Gikonta BZwartewaterruiters2061,13

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Zaterdag klasse L

Datum: 09-06-2018
Aanvang: aansluitend

Jury: Kuijer, E.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Boxum, M.

L/P, 1 parcours (37 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Dominique KlockGruberthaNamelus RLMarleruiters0 044,19
2Yorick ReindersHermelien gjbUp To DateLCeres0 047,84
3Liz NijstadHigh Quality vd FaliebergQuality TimeLCeres0 048,4
4Lisa BroekertIdoretteNabab De ReveLViribus Unitis0 051,03
5Vera BosFajaVleutLDiever En Omstreken0 051,87
6Karl-Jan de BoerIjsselMontenderLNieuwleusen0 052,33
7Wilfred HarkedalanceIndouglas Van Het BevrijdthofLStaphorst e.o.0 054,27
8Lisa BroekertIllusionCardentoLViribus Unitis0 258,48
9Anouk van de BrinkHappyCassini GoldLAvereest e.o.0 443,25
 
10Arjen LomulderGlobalCardentoLStroomruiters0 446,2
11Mart KruithofEl MachoConterno GrandeLWoldruiters0 448,9
12*Maaike SchreurIBTorneschLViribus Unitis0 449,08
13Wim PompJacoba Stud ImosaBiscayoLStroomruiters0 450,46
14Kirsten RedderHouston coeurVader OnbekendLStaphorst e.o.0 450,79
15Jan BeensGerlindaUltimoLZwartewaterruiters0 848,63
16*JoŽl ZwanenpolDavonaCantosLZwartewaterruiters0 851,7
17Sanne den BoerHarosSheratonLNieuwleusen466,84  
18Danielle BrinkmanGrandesseLarimarLVollenhove468,06  
19JoŽl ZwanenpolHeroCrespo VDLLZwartewaterruiters470,92  
20Geke PrinsDakar Junior ZDakarLHce Ruiters474,14  
21Dominique KlockGenesis-minaCarrera VDLLMarleruiters476,43  
22Dinanne VroomQuantiallQuantumLVrederuiters476,61  
23Liz NijstadInternational GjbZambesiLCeres477,41  
24Wim PompHammertimeFantomas de MuzeLStroomruiters479,15  
25Dianne FuiteIl mio amore fIndouglas Van Het BevrijdthofLZwartewaterruiters479,57  
26Suzan SeineZafiraAlcatrazLNieuwleusen581,92  
27Isabeau BrouwerEastenCorlandLViribus Unitis687,93  
28Suzanne de VriesDonella MEurocommerce BerlinLVrederuiters873,26  
29Cathy RusscherErusaMarlonLStaphorst e.o.873,89  
30Anne-Marie VosIlancaHarley VdlLStaphorst e.o.877,46  
31*Sven KatsMc ChampionMc JonnasLPrinses Beatrix1270,21  
32Sanne den BoerHenkQuasimodo ZLNieuwleusen1271,67  
33Dianne FuiteHartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofLZwartewaterruiters14102,54  
34Wilfred HarkeHombre baliaDurrantLStaphorst e.o.14103,6  
35Jolanda TimmermanFalinaMichaelLStaphorst e.o.19108,48  
36Maarten HoogeveenIlowena kdvHarley VdlLStaphorst e.o.2095,15  
xMarije ZomerAdonjaNamelus RLViribus UnitisNG   
 Martijn HorstedeLuckyLanselotsLStaphorst e.o.NG   
 *Thom van VeenEsther IIWarrantLSteenwyck    
 Dian Kloosterman (HC)Elco's BeauManhattanLDijkruiters0   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Zaterdag Progressief klasse L

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 00:00

Jury: Harke, R.
Jury: Wildeboer, J.

L/P, 2 parcours (34 combinaties gestart en nog 4 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1tijd1
1Suzan SeineZafiraAlcatrazLNieuwleusen3642,34
2Arjen LomulderGlobalCardentoLStroomruiters3642,35
3Dominique KlockGruberthaNamelus RLMarleruiters3644,32
4Mart KruithofEl MachoConterno GrandeLWoldruiters3644,9
5Yorick ReindersHermelien gjbUp To DateLCeres3645,06
6Wim PompHammertimeFantomas de MuzeLStroomruiters3645,9
7*JoŽl ZwanenpolDavonaCantosLZwartewaterruiters3646,96
8Karl-Jan de BoerIjsselMontenderLNieuwleusen3647,86
9Anne-Marie VosIlancaHarley VdlLStaphorst e.o.3648,21
 
10Lisa BroekertIdoretteNabab De ReveLViribus Unitis3649,24
11Dominique KlockGenesis-minaCarrera VDLLMarleruiters3651,18
12Dianne FuiteIl mio amore fIndouglas Van Het BevrijdthofLZwartewaterruiters3652,24
13Geke PrinsDakar Junior ZDakarLHce Ruiters3653,06
14Jolanda TimmermanFalinaMichaelLStaphorst e.o.3655,23
15Dianne FuiteHartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofLZwartewaterruiters3656,81
16Vera BosFajaVleutLDiever En Omstreken3365,91
17Wim PompJacoba Stud ImosaBiscayoLStroomruiters3243,03
18Sanne den BoerHenkQuasimodo ZLNieuwleusen3258,00
19Dinanne VroomQuantiallQuantumLVrederuiters3262,35
20Liz NijstadInternational GjbZambesiLCeres3146,89
21Wilfred HarkeHombre baliaDurrantLStaphorst e.o.3158,04
22Danielle BrinkmanGrandesseLarimarLVollenhove3169,28
23Anouk van de BrinkHappyCassini GoldLAvereest e.o.2942,92
24Suzanne de VriesDonella MEurocommerce BerlinLVrederuiters2947,15
25Lisa BroekertIllusionCardentoLViribus Unitis2958,08
26Liz NijstadHigh Quality vd FaliebergQuality TimeLCeres2843,17
27Isabeau BrouwerEastenCorlandLViribus Unitis2847,09
28Kirsten RedderHouston coeurVader OnbekendLStaphorst e.o.2753,1
29Jan BeensGerlindaUltimoLZwartewaterruiters2550,24
30Maarten HoogeveenIlowena kdvHarley VdlLStaphorst e.o.2455,22
31JoŽl ZwanenpolHeroCrespo VDLLZwartewaterruiters1986,16
32Sanne den BoerHarosSheratonLNieuwleusen1793,29
33Wilfred HarkedalanceIndouglas Van Het BevrijdthofLStaphorst e.o.1667,29
xCathy RusscherErusaMarlonLStaphorst e.o.NG 
 Martijn HorstedeLuckyLanselotsLStaphorst e.o.NG 
 *Maaike SchreurIBTorneschLViribus Unitis  
 *Thom van VeenEsther IIWarrantLSteenwyck  
 *Sven KatsMc ChampionMc JonnasLPrinses Beatrix  
 Marije ZomerAdonjaNamelus RLViribus Unitis  
 Dian Kloosterman (HC)Elco's BeauManhattanLDijkruiters3471,2

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB


Zaterdag Klasse BB

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

Jury: Kuijer, E.
Jury: Folkerts, G.A.

BB/P, 1 parcours (0 combinaties gestart en nog 11 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Vereniging
xNatasja BoldewijnFalco BBStaphorst e.o.
 Jasper ten NapelDieaneCorlandBBDijkruiters
 Erin van DamDon Quichotte BBVrederuiters
 Gerco van de BrinkJim BBAvereest e.o.
 Alice HendriksIzzy DizzyAdvanceBBViribus Unitis
 Martin PoppenPipo BB 
 Frits van LenthePedro BBStaphorst e.o.
 Roy WestenbrinkIvilla BBMeppel
 Wilfred Harke (HC)Jaguar BBStaphorst e.o.
 Wilfred Harke (HC)Iscayo BBStaphorst e.o.
 *Wilfred Harke (HC)Jaco Blue BBStaphorst e.o.

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse Z en ZZDonderdag Progressief klasse Z en ZZ4 JARIGEN - STAPHORST5 JARIGEN - STAPHORSTVrijdag Klasse BVrijdag Klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag Klasse BB