De Uitslagen Van Indoor Staphorst Febr. 2019

Lijst gemaakt op: 09-02-2019 16:21:36

WOENSDAG M SPRINGEN

M/P, 1 parcours (30 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ben AnholtsDervishMOlieveldruiters0 035,22
2Lisa BroekertI Am ElriteMViribus Unitis0 038,36
3Arjanne BrinkhoffFoxy FoxtrotMTjongerruiters0 039,31
4Roel HarkeGalanitaMStaphorst e.o.0 041,08
5Rianne NalisZipperMBathmen e.o.0 042,16
6Manon van der SluisQuatre Bras VDLMViribus Unitis0 044,01
7Jeroen BroekCharlie S 15MCeres0 045,88
 
8Roy WeelMoney PennyMCeres0 049,11
9Roy WeelFace the MusicMCeres0 440,99
10Ben AnholtsImpalaMOlieveldruiters0 443,83
11Marcelle HokseIdolaatMStaphorst e.o.0 445,32
12Jeroen BroekGringoMCeres0 446,31
13Lisa BroekertIndependence WMViribus Unitis0 446,32
14Lisa BroekertIlian SolierMViribus Unitis0 446,34
15Gerlinde De BoerHybersinaaMSurvento Ruters0 448,89
16Rielke RoelandIco TMZwartewaterruiters185,33  
17Marije ZomerFeroniaMViribus Unitis475,24  
18Béanke RoelandHappydayMZwartewaterruiters479,35  
19Michel BroekGraceMCeres481,85  
20Peter HokseIstri P HBCMStaphorst e.o.482,98  
21Jeroen BroekIachimoMCeres484,11  
22Roel HarkeEyecatcher LudineMStaphorst e.o.484,19  
23Jolanda Boverhof - TissinghFritzMWoldruiters586,09  
24Jan TippeNababthago jn ZMStaphorst e.o.881,13  
25Sanne Den BoerHarosMNieuwleusen1277,98  
26Wilfred HarkeHernini hMStaphorst e.o.1282,22  
27Michel BroekIcarusMCeres1386,00  
xWendy Veldman (HC)HotshotMCeres186,15  
 Annemarie Kuiper (HC)GuinnissMNieuwleusen188,10  
 Linda Hengeveld (HC)DazeeMStaphorst e.o.585,07  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


WOENSDAG Z SPRINGEN

Z/P-ZZ/P, 1 parcours (25 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marcelle HokseExampleZZStaphorst e.o.0 036,12
2Age FlapperHurricaneZZTjongerruiters0 037,09
3Jan DiepmanFavoriteZZBergruiters0 037,80
4Age FlapperHurricaneZTjongerruiters0 039,14
5Francine PijperOvercinge's Columbus ZZMeppel e.o.0 039,26
6Gwendolyn KrabbeForlandoZZStaphorst e.o.0 039,33
 
7Jan DiepmanHonnarissaZBergruiters0 039,99
8Lisa BroekertMebo's Galanthos BZViribus Unitis0 040,06
9Merel MurrisDjango Beer MZCeres0 043,06
10Marcelle HokseFair PlayZStaphorst e.o.0 439,34
11Age FlapperFybaliaZZTjongerruiters0 840,17
12Jan TippeNababthago jn ZZStaphorst e.o.0 847,07
13Roy WeelFemme FataleZCeres0 1565,28
14Roy WeelFace the MusicZCeres474,05  
15Jessica DozemanEvidence RosaZZViribus Unitis474,89  
16Rianne NalisHA Tinka`s GirlZBathmen e.o.477,95  
17Peter HokseHappy la vieZStaphorst e.o.479,11  
18Jip SpruijtFyolietaZHorsthoekruiters479,35  
19Jeroen BroekCharlie S 15ZCeres480,87  
20Manon van der SluisQuatre Bras VDLZViribus Unitis794,16  
21Annemarie KuiperGuinnissZNieuwleusen880,19  
22Jan DiepmanGidonZBergruiters1092,16  
23Monique Koobs - van de BeltGalaxy KZKlein Oever1275,85  
xMonique Koobs - van de BeltGolden Eye KZKlein OeverVrijw   
 Rianne NalisEvangelie NiëtaZBathmen e.o.    
 Wendy Veldman (HC)First Lady HZCeres0   

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


WOENSDAG ZZ SPRINGEN

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


DONDERDAG L Klassiek

L/P, 1 parcours (63 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Manon Veerman (Sel)Hanneke dLDiever En Omstreken0 033,07
2Sylvia Van der HorstUp To WinLHasselt0 035,24
3Béanke RoelandIna GirlLZwartewaterruiters0 037,32
4Roos Hansman (Sel)Just InovLStaphorst e.o.0 038,01
5Willem Verdonk (Sel)JackpotLMillenniumruiters0 038,15
6Didi Mulder (Sel)daimondLExloo0 038,27
7Willem Verdonk (Sel)JuanitaLMillenniumruiters0 039,30
8Willem Verdonk (Sel)Jolly JumperLMillenniumruiters0 039,39
9Jan TippeIfonieLStaphorst e.o.0 039,82
10Lisa BroekertJust SoLViribus Unitis0 040,16
11Robin Sikkens (Sel)H4H GrandPrix VDPLMillenniumruiters0 040,17
12Joanne Vos (Sel)Ibea HhLStaphorst e.o.0 040,34
13Dianne FuiteIl mio amore fLZwartewaterruiters0 041,07
14Willem Verdonk (Sel)JaylaLMillenniumruiters0 041,31
15Ben Anholts (Sel)HannahloreLOlieveldruiters0 043,33
16Jeroen BroekJerome BaitaLCeres0 046,06
 
17Kim Zantingh (Sel)Caressa ZLCeres0 435,18
18Lucrece Aardenburg (Sel)JadeLStroomruiters0 435,32
19Michel BroekIcarus P.LCeres0 438,12
20Kim Tebbertman (Sel)IbizaLStroomruiters0 438,13
21Rosanne Schreur (Sel)i-LanciaLVrederuiters0 442,14
22Harm-Jan Vos (Sel)JestinovLStaphorst e.o.0 442,27
23Rielke RoelandIcoonLZwartewaterruiters0 454,22
24Robin Sikkens (Sel)Health4Horses EasyBoyLMillenniumruiters0 841,01
25Rielke Roeland2Egèrie MontdesirLZwartewaterruiters0 843,01
26Dianne FuiteHartbreker fLZwartewaterruiters0 3873,08
27Jack BroekJLCeres184,19  
28Willem Verdonk (Sel)InoLMillenniumruiters185,14  
29Liza Van Doorn (Sel)JadinusLBoekweitruiters185,23  
30Jan TippeHalina lLStaphorst e.o.186,15  
31Mieke ZoeteliefHadibantaLCeres288,10  
32Leonie JonkersIsaLAvereest e.o.288,93  
33Wilfred Harke (Sel)Just Do It V.E.LStaphorst e.o.289,26  
34Melanie KamermanCaridadLViribus Unitis392,16  
35Joel ZwanepolHeroLZwartewaterruiters479,16  
36Melanie Bennink (Sel)Impress IwendyLWoldruiters479,99  
37Joel ZwanepolDavonaLZwartewaterruiters480,26  
38Ellis Brinkman (Sel)GarciaLStaphorst e.o.481,00  
39Lisa Van der VeenHayanossaLStaphorst e.o.481,91  
40Lisa BroekertJane-KarlaLViribus Unitis482,14  
41Anna PostJuwel Fee StarLDeltaruiters482,35  
42Jeanet Westenberg (Sel)IceLCeres483,35  
43Jack BroekBe CalliLCeres584,06  
44Hilda Schrotenboer - StellingSchrotie's Iron ManLVeenruiters586,16  
45Lisa BroekertIndigo-LightLViribus Unitis587,96  
46Wilfred HarkeHaitinaLStaphorst e.o.688,20  
47Roy WeelInkaraLCeres689,98  
48Leonie JonkersIce Queen KalipsoLAvereest e.o.690,09  
49Jordi KoopmansDe Boer-Horsetrucks HirpinaLBoekweitruiters877,14  
50Wilfred Harke (Sel)Icarus HsLStaphorst e.o.893,28  
51Béanke RoelandImperium RjLZwartewaterruiters893,30  
52Gwendolyn Krabbe (Sel)IlytairLStaphorst e.o.9100,23  
53Ben Anholts (Sel)ChampblancLOlieveldruiters1090,13  
54Michel BroekIcone FpLCeres1193,89  
55Alene RoelandJasmijnLZwartewaterruiters1281,00  
56Marsha Schütte (Sel)Bily BalouLBoekweitruiters1386,23  
57Kim Tebbertman (Sel)Ibrahimovic-VLStroomruiters13102,33  
58Lisa Broekert (Sel)JiskefetLViribus Unitis1786,27  
xJurrian Boldewijn (Sel)GinieLStaphorst e.o.Uit2   
 Jolanda Timmerman (Sel)FalinaLStaphorst e.o.Uit2   
 Manon RuitenbergFiginiLNieuwleusenUit2   
 Roy Weel (HC)Henna sLCeres794,29  
 Wilfred Harke (HC)HaitinaLStaphorst e.o.987,19  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


DONDERDAG L 2e parcours

L/P, 2 parcours (42 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn1tijd1
1Sylvia Van der HorstUp To WinLHasselt3643,34
2Manon Veerman (Sel)Hanneke dLDiever En Omstreken3644,14
3Kim Zantingh (Sel)Caressa ZLCeres3645,94
4Willem Verdonk (Sel)JaylaLMillenniumruiters3645,96
5Béanke RoelandIna GirlLZwartewaterruiters3647,18
6Anna PostJuwel Fee StarLDeltaruiters3648,18
7Willem Verdonk (Sel)JuanitaLMillenniumruiters3648,84
8Robin Sikkens (Sel)Health4Horses EasyBoyLMillenniumruiters3648,88
9Jeanet Westenberg (Sel)IceLCeres3649,16
10Ellis Brinkman (Sel)GarciaLStaphorst e.o.3649,81
11Joanne Vos (Sel)Ibea HhLStaphorst e.o.3651,05
 
12Willem Verdonk (Sel)Jolly JumperLMillenniumruiters3651,33
13Rielke RoelandIcoonLZwartewaterruiters3655,19
14Harm-Jan Vos (Sel)JestinovLStaphorst e.o.3656,15
15Dianne FuiteIl mio amore fLZwartewaterruiters3656,39
16Dianne FuiteHartbreker fLZwartewaterruiters3657,13
17Marsha Schütte (Sel)Bily BalouLBoekweitruiters3657,35
18Wilfred HarkeHernini hLStaphorst e.o.3657,94
19Liza Van Doorn (Sel)JadinusLBoekweitruiters3660,15
20Lisa Broekert (Sel)JiskefetLViribus Unitis3661,86
21Jack BroekBe CalliLCeres3662,06
22Béanke RoelandImperium RjLZwartewaterruiters3662,14
23Lisa Van der VeenHayanossaLStaphorst e.o.3450,38
24Joel ZwanepolDavonaLZwartewaterruiters3452,18
25Roos Hansman (Sel)Just InovLStaphorst e.o.3456,11
26Jack BroekJLCeres3464,26
27Roy WeelInkaraLCeres3465,24
28Willem Verdonk (Sel)JackpotLMillenniumruiters3348,30
29Melanie KamermanCaridadLViribus Unitis3363,21
30Robin Sikkens (Sel)H4H GrandPrix VDPLMillenniumruiters3252,24
31Lucrece Aardenburg (Sel)JadeLStroomruiters3146,27
32Willem Verdonk (Sel)InoLMillenniumruiters3157,80
33Didi Mulder (Sel)daimondLExloo3052,13
34Melanie Bennink (Sel)Impress IwendyLWoldruiters2952,91
35Wilfred Harke (Sel)Just Do It V.E.LStaphorst e.o.2963,87
36Wilfred Harke (Sel)Icarus HsLStaphorst e.o.2460,96
37Jolanda Timmerman (Sel)FalinaLStaphorst e.o.2253,20
38Joel ZwanepolHeroLZwartewaterruiters1877,00
39Ben Anholts (Sel)ChampblancLOlieveldruiters1479,13
xJurrian Boldewijn (Sel)GinieLStaphorst e.o.Uit2 
 Rosanne Schreur (Sel)i-LanciaLVrederuitersVrijw 
 Wilfred Harke (HC)Hernini hLStaphorst e.o.3658,33

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


VRIJDAG BB

BB/P, 1 parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
1Hariette Van DalfsenJercy ElsadyBBHaatlandruiters090,0
2Hilda Schrotenboer - StellingJacardoBBVeenruiters078,0
3Roos HansmanJoliëtteBBStaphorst e.o.075,5
4Chantal Van SpijkerRhandyBBNieuwleusen074,5
 
5Carmen De WitteJubileeBBV.v.v. Rouveen e.o.073,0
6Natajsa BoldewijnJiveBBStaphorst e.o.070,5
7Cristina FriedrichRosenkönig 10BBHondsrug065,5
8Margreet Bennink - HoeveGabanna dolcéBBWoldruiters061,0
9Stijn HokseZuchiniyBBStaphorst e.o.175,0
10Roos HansmanJagoBBStaphorst e.o.575,0
11Jolanda Boverhof - TissinghIt`s me EtourlonBBWoldruiters1170,0
xFrits Van LenthePedroBBStaphorst e.o.Uit12 
 Monica RenesEmre zBBDijkruitersUit2 
 Jan Tippe (HC)nn1BBStaphorst e.o.0 
 Stijn Hokse (HC)ZuchiniyBBStaphorst e.o.0 
 Jan Tippe (HC)nn2BBStaphorst e.o.0 
 Jack Broek (HC)StarpowerBBCeres288,06
 Annemarie Kuiper (HC)JatouchaBBNieuwleusen4 
 Annemarie Kuiper (HC)Jack DanielsBBNieuwleusen8 
 Jolanda Boverhof - Tissingh (HC)It`s me EtourlonBBWoldruiters8 
 Frits Van Lenthe (HC)PedroBBStaphorst e.o.Uit12 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


VRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEK

B/P, 1 parcours (30 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
1Hariette Van DalfsenJercy ElsadyBHaatlandruiters085,0
2Marsha Schütte (Sel)Cupper S.BBoekweitruiters084,0
3Béanke RoelandJelreliaBZwartewaterruiters079,5
4Chantal Vos (Sel)ZandokanBBoekweitruiters075,5
5Michael Hokse (Sel)Janis Joplin HBStaphorst e.o.074,5
6Marije Zomer (Sel)GinnyBViribus Unitis072,5
 
7Anouk Van der Vinne (Sel)DonettaBWeideruiters072,0
8Heidi JansenFlorianBAvereest e.o.070,5
 Jasper Ten NapelDieaneBDijkruiters070,5
10Dewie Bredewout - OldeHandsome ZBVollenhove070,0
11Demy Van der Zwan (Sel)InfinityBKoekange e.o.068,0
12Anita Muggen (Sel)FelicitaBStroomruiters067,5
13Rianne Sok (Sel)Handor jrBCeres063,0
14Hilda Schrotenboer - StellingJacardoBVeenruiters170,0
15Rheava Siy (Sel)J'adoreBCeres475,0
 Lisette Wals (Sel)Ivhana van de BakkershoeveBDwingeloo475,0
17Romy Kamerman (Sel)JamaicaBViribus Unitis462,5
18Roy WestenbrinkIvillaBMeppel e.o.865,5
19Annemarie BuiterHussonBStaphorst e.o.1565,5
20Ruth Van der LindeIralsinaBVollenhove2958,0
xMirte MarrinkJuventusBStroomruitersUit2 
 Jurrian Boldewijn (HC)GinieBStaphorst e.o.0 
 Jack Broek (HC)Jerome MBCeres186,84
 Wilfred Harke (HC)Jaco-BlueBStaphorst e.o.185,01
 Wilfred Harke (HC)JaguarBStaphorst e.o.2 
 Jack Broek (HC)CapreseBCeres4 
 Roos Hansman (HC)Jeolita . SBStaphorst e.o.4 
 Roos Hansman (HC)Viva VinioBStaphorst e.o.4 
 Karim Fares (HC)O LordBCeres4 
 Wilfred Harke (HC)Jupiter-WBStaphorst e.o.690,08
 Karim Fares (HC)Eldjump du BustBCeresNG 
 Annemarie Kuiper (HC)Jack DanielsBNieuwleusen  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


VRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcours

B/P, 2 parcours (23 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
1Marsha Schütte (Sel)Cupper S.BBoekweitruiters085,5
2Heidi JansenFlorianBAvereest e.o.075,5
3Demy Van der Zwan (Sel)InfinityBKoekange e.o.075,0
4Rianne Sok (Sel)Handor jrBCeres073,5
5Anita Muggen (Sel)FelicitaBStroomruiters073,0
 
6Rheava Siy (Sel)J'adoreBCeres072,5
7Michael Hokse (Sel)Janis Joplin HBStaphorst e.o.072,5
8Marije Zomer (Sel)GinnyBViribus Unitis071,0
9Chantal Vos (Sel)ZandokanBBoekweitruiters070,5
10Annemarie BuiterHussonBStaphorst e.o.070,0
11Dewie Bredewout - OldeHandsome ZBVollenhove070,0
12Lisette Wals (Sel)Ivhana van de BakkershoeveBDwingeloo068,5
13Jasper Ten NapelDieaneBDijkruiters068,0
14Béanke RoelandJelreliaBZwartewaterruiters280,0
15Anouk Van der Vinne (Sel)DonettaBWeideruiters475,5
16Romy Kamerman (Sel)JamaicaBViribus Unitis467,5
17Ruth Van der LindeIralsinaBVollenhove463,0
18Maarten VosJerseyBStaphorst e.o.670,5
xRoos Hansman (HC)Jeolita . SBStaphorst e.o.0 
 Roos Hansman (HC)Viva VinioBStaphorst e.o.0 
 Wilfred Harke (HC)JaguarBStaphorst e.o.288,29
 Wilfred Harke (HC)Jupiter-WBStaphorst e.o.2 
 Jurrian Boldewijn (HC)GinieBStaphorst e.o.9 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


ZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEK

B/P, 1 parcours (60 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
1Miranda Harke (Sel)J-ElriteBStaphorst e.o.082,0
2Jenita Jongschaap (Sel)DiliciousBMeppel e.o.080,5
3Elaine van den BergCulindeBMilitaire R.S.V. 'Te Paard!'079,5
4Rolien AlbringThatcher JakeBStroomruiters078,0
5Andre Smid (Sel)IashaBVrederuiters077,5
6Corina CoenenJudgement DayBOrcaruiters076,0
7Rick Logtenberg (Sel)Jamilla D.BCeres076,0
8Raymond Redder (Sel)JohnsonBStaphorst e.o.075,0
9Lisette Nijstad (Sel)Jolina Van De FaliebergBCeres075,0
10Jenny KuperusJaction BreakerBTrynwâlden074,5
11Janieke CoenenGrand slamBOrcaruiters073,5
 Arjanne BrinkhoffJointBTjongerruiters073,5
13Corina CoenenHighlight dnBOrcaruiters073,0
 Ellis Brinkman (Sel)GidaneBStaphorst e.o.073,0
 
15Lisette Boer (Sel)Wizzkid-wBWoldruiters071,0
 Fabienne JagerJuliëtteBVeenruiters071,0
17Henry HoornJirocco Ùt FrankrykBVeenruiters070,5
18Jente Hollander (Sel)Grace hBOostermoer070,5
19Gerco Van den BrinkJimBAvereest e.o.070,0
20Suzan SeineZafiraBNieuwleusen069,5
21Martijn Horstede (Sel)FabianBStaphorst e.o.068,5
 Ruben HalmanCacaoBTjongerruiters068,5
 Loussan Dekker (Sel)AsteroidBBoekweitruiters068,5
 Lisa Jager (Sel)GrigorisBRunderuiters068,5
25Suzan SeineHayaBNieuwleusen068,0
26Nancy Broek (Sel)Jack SparrowBCeres068,0
27Martijn Horstede (Sel)GiovanniBStaphorst e.o.067,5
28Marlies Nederveen (Sel)Jahan DarBStaphorst e.o.061,0
29Roy WeelCaropoliBCeres0 
30Annemieke Hatzmann (Sel)Jasper WBKnollegruunruiters175,0
31Gerlinde De BoerJapralineBSurvento Ruters169,5
32Annemiek Harink (Sel)Joker HMBStaphorst e.o.477,5
33Marlou Dekker (Sel)JamaicaBBoekweitruiters476,0
34Djamilla Kooiker (Sel)JannaboroughBStaphorst e.o.476,0
 Lisette Nijstad (Sel)Jenna Van De FaliebergBCeres476,0
36Marieke Van der Linde (Sel)Graffity Face BBWoldruiters474,0
37Rolien AlbringThatcher JukaBStroomruiters472,5
38Floor Van der Hulst (Sel)Ix Ix LBCeres470,5
39Charlotte DijkmanDorminBVeenruiters470,0
40Lisette Nijstad (Sel)Idaia HpBCeres469,5
41Martijn HorstedeLuckyBStaphorst e.o.467,5
42Marit LeegteJustin VdeBEekwalruiters467,5
43Marlies NederveenZy-ZentoBStaphorst e.o.570,0
44Anouk HoornJackpotBVeenruiters873,5
45Theresia BlaauwJiserthaBWoldruiters872,5
46Manouk OortJust KiddingBVeenruiters865,5
47Esmee Lamberts (Sel)Jondal VdoBPolarfurst1273,0
48Nancy Broek (Sel)JamandoBCeres1770,5
49Dianne Tijmes (Sel)Optimo de TiloBViribus Unitis2177,5
xRoel Harke (HC)JappaloupBStaphorst e.o.0 
 Wendy Veldman (HC)LaycaBCeres0 
 Manon van der Sluis (HC)Jumbo Jack SDHBViribus Unitis0 
 Roel Harke (HC)Gaudy dhhBStaphorst e.o.0 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)Wezenberg`s JustineBDeltaruiters1 
 Marcelle Hokse (HC)Jarrant uut FrankrykBStaphorst e.o.1 
 Lisa Broekert (HC)Jewel MinkaBViribus Unitis4 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)is een sijgjeBDeltaruiters4 
 Manon van der Sluis (HC)Jumbo Jack SDHBViribus Unitis4 
 Djura Eringa (HC)Ignacio DBRadboudruiters4 
 Wendy Veldman (HC)LaycaBCeres5 
 Marcelle Hokse (HC)Jarrant uut FrankrykBStaphorst e.o.NG 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)JaggerBDeltaruiters  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


ZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcours

B/P, 2 parcours (38 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1stijl1
1Andre Smid (Sel)IashaBVrederuiters080,0
2Suzan SeineHayaBNieuwleusen078,0
3Elaine van den BergCulindeBMilitaire R.S.V. 'Te Paard!'077,5
4Raymond Redder (Sel)JohnsonBStaphorst e.o.077,0
5Annemieke Hatzmann (Sel)Jasper WBKnollegruunruiters075,5
6Corina CoenenJudgement DayBOrcaruiters075,0
7Jenita Jongschaap (Sel)DiliciousBMeppel e.o.072,5
8Nancy Broek (Sel)Jack SparrowBCeres071,0
 Marlou Dekker (Sel)JamaicaBBoekweitruiters071,0
 
10Marieke Van der Linde (Sel)Graffity Face BBWoldruiters070,5
11Martijn Horstede (Sel)FabianBStaphorst e.o.070,0
12Jente Hollander (Sel)Grace hBOostermoer070,0
13Martijn Horstede (Sel)GiovanniBStaphorst e.o.068,5
14Janieke CoenenGrand slamBOrcaruiters067,5
 Ellis Brinkman (Sel)GidaneBStaphorst e.o.067,5
16Loussan Dekker (Sel)AsteroidBBoekweitruiters066,5
17Floor Van der Hulst (Sel)Ix Ix LBCeres176,0
18Lisette Nijstad (Sel)Jolina Van De FaliebergBCeres172,0
19Nancy Broek (Sel)JamandoBCeres171,0
20Marit LeegteJustin VdeBEekwalruiters170,0
21Dianne Tijmes (Sel)Optimo de TiloBViribus Unitis277,5
22Marlies Nederveen (Sel)Jahan DarBStaphorst e.o.263,0
23Lisa Jager (Sel)GrigorisBRunderuiters477,5
24Lisette Nijstad (Sel)Jenna Van De FaliebergBCeres471,0
25Annemiek Harink (Sel)Joker HMBStaphorst e.o.470,0
26Theresia BlaauwJiserthaBWoldruiters466,0
27Miranda Harke (Sel)J-ElriteBStaphorst e.o.580,0
28Lisette Boer (Sel)Wizzkid-wBWoldruiters571,0
29Esmee Lamberts (Sel)Jondal VdoBPolarfurst566,0
30Rick Logtenberg (Sel)Jamilla D.BCeres563,0
31Djamilla Kooiker (Sel)JannaboroughBStaphorst e.o.770,0
32Lisette Nijstad (Sel)Idaia HpBCeres872,5
33Charlotte DijkmanDorminBVeenruiters965,5
34Ruben HalmanCacaoBTjongerruiters1269,5
35Gerlinde De BoerJapralineBSurvento Ruters3260,0
xRoy WeelCaropoliBCeresNG 
 Jessica Dozeman (HC)JeansBViribus Unitis0 
 Roel Harke (HC)JappaloupBStaphorst e.o.1 
 Roel Harke (HC)Gaudy dhhBStaphorst e.o.4 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


ZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEK

L/P, 1 parcours (49 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1René Van der Kolk (Sel)FiginiLStaphorst e.o.0 039,38
2Theresia Blaauw (Sel)BelfonieLWoldruiters0 039,59
3Lammie Teunissen (Sel)De Boer-Horsetrucks HirpinaLStaphorst e.o.0 039,82
4Djura EringaMedaldine. W.H.LRadboudruiters0 039,98
5Cathy Russcher (Sel)ErusaLStaphorst e.o.0 041,20
6Rianne Muggen (Sel)GermaineLStroomruiters0 041,27
7Alice Hendriks (Sel)Iggy PopLViribus Unitis0 043,35
8Lisette Nijstad (Sel)Jimmy Lee GjbLCeres0 043,95
9Manon van der SluisMonarch van 't RoosakkerLViribus Unitis0 044,16
10Jessica DozemanJust BlueLViribus Unitis0 044,27
11Linda HengeveldFamaraLStaphorst e.o.0 048,10
 
12Marianne Dekker (Sel)Elvira''s HerantellaLCeres0 439,81
13Anne lynn HovengaRio Tinto ZLHaerst0 440,94
14Bart WaningeGlen dayaLStroomruiters0 442,88
15Sanne TuinstraIn it to win itLTjongerruiters0 444,11
16Roel Harke (Sel)Haldine iiLStaphorst e.o.0 445,38
17Jessica DozemanHirrieane nLViribus Unitis0 446,01
18Romy Kamerman (Sel)IbizaLViribus Unitis0 842,02
19Esme Kuiper (Sel)FuecoLBumaruiters473,37  
20Marloes Hessels (Sel)Soleil RosaLViribus Unitis474,02  
21Djura EringaGuessLRadboudruiters476,27  
22Maaike Schreur (Sel)IBLViribus Unitis476,42  
23Renate Koetsier - Van Asselt (Sel)Identity HxLWoldruiters477,00  
24Renate Koetsier - Van Asselt (Sel)Irma-ELWoldruiters477,18  
25Rose-anne WoeringJalabertLTjongerruiters477,28  
26Lois Vos (Sel)Ihr FürstinLStroomruiters478,30  
27Geke Prins (Sel)JordLHce Ruiters479,36  
28Martin SterkGuardiolaLScheeneruiters482,08  
29Dian KloostermanGrandesseLDijkruiters482,14  
30Maarten Hoogeveen (Sel)Ivano .SLStaphorst e.o.482,83  
31Dianne Tijmes (Sel)IciLViribus Unitis483,28  
32Jorrit martijn AltaG. Carlos HBFLHaskelan691,22  
33Janny Krale - Huisman (Sel)FarinaLStaphorst e.o.877,06  
34Ruben HalmanGreenwayLTjongerruiters988,06  
35Romy VlegelsHeinoLPrinses Beatrix990,17  
36Roel Harke (Sel)Hot shot vLStaphorst e.o.10110,00  
37Jolanda TimmermanFalinaLStaphorst e.o.1195,32  
38Wilja BrinkhoffDenverLTjongerruiters1198,36  
39Barbora KejvalovaCuracao du BorgetLGastlicentie1281,05  
40Sophie ArendsIniminiecariLNoorddrentse Rij- en Jachtvereniging1283,32  
41Maarten VosJerseyLStaphorst e.o.12101,13  
42Martijn HorstedeLuckyLStaphorst e.o.1669,01  
43Martin SterkJubelineLScheeneruiters1789,97  
xTanya Van Heijst (Sel)D'horiLCeresUit11   
 Kyra JournéeCupidoLArionNG   
 Anne - marie Vos (Sel)IlancaLStaphorst e.o.    
 Manon van der Sluis (HC)Monarch van 't RoosakkerLViribus Unitis475,31  
 Jessica Dozeman (HC)Just BlueLViribus Unitis476,13  
 Francine Pijper (HC)Overcinge's Zabadak ZLMeppel e.o.481,80  
 Jessica Dozeman (HC)Hirrieane nLViribus Unitis885,09  
 Roel Harke (HC)HerculesLStaphorst e.o.10104,91  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2019

Rubriek:
Progressief PARCOURS KLASSE L

L/P, 2 parcours (32 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Verenigingptn1tijd1
1René Van der Kolk (Sel)FiginiLStaphorst e.o.3637,96
2Theresia Blaauw (Sel)BelfonieLWoldruiters3643,28
3Marloes Hessels (Sel)Soleil RosaLViribus Unitis3644,02
4Jorrit martijn AltaG. Carlos HBFLHaskelan3644,20
5Alice Hendriks (Sel)Iggy PopLViribus Unitis3645,95
6Cathy Russcher (Sel)ErusaLStaphorst e.o.3646,24
7Esme Kuiper (Sel)FuecoLBumaruiters3647,10
8Lisette Nijstad (Sel)Jimmy Lee GjbLCeres3648,11
 Renate Koetsier - Van Asselt (Sel)Irma-ELWoldruiters3648,11
 
10Lois Vos (Sel)Ihr FürstinLStroomruiters3648,31
11Renate Koetsier - Van Asselt (Sel)Identity HxLWoldruiters3648,89
12Maarten Hoogeveen (Sel)Ivano .SLStaphorst e.o.3649,90
13Roel Harke (Sel)Haldine iiLStaphorst e.o.3650,28
14Sanne TuinstraIn it to win itLTjongerruiters3449,05
15Dianne Tijmes (Sel)IciLViribus Unitis3449,16
16Lammie Teunissen (Sel)De Boer-Horsetrucks HirpinaLStaphorst e.o.3338,90
17Romy Kamerman (Sel)IbizaLViribus Unitis3349,35
18Martin SterkJubelineLScheeneruiters3353,85
19Marianne Dekker (Sel)Elvira''s HerantellaLCeres3253,19
20Rianne Muggen (Sel)GermaineLStroomruiters3143,32
21Wilja BrinkhoffDenverLTjongerruiters3147,22
22Rose-anne WoeringJalabertLTjongerruiters3047,38
23Tanya Van Heijst (Sel)D'horiLCeres3061,32
24Janny Krale - Huisman (Sel)FarinaLStaphorst e.o.2942,36
25Geke Prins (Sel)JordLHce Ruiters2948,17
26Roel Harke (Sel)Hot shot vLStaphorst e.o.2951,10
27Dian KloostermanGrandesseLDijkruiters2846,12
28Anne lynn HovengaRio Tinto ZLHaerst2847,07
29Jolanda TimmermanFalinaLStaphorst e.o.2347,85
30Ruben HalmanGreenwayLTjongerruiters2370,19
xMaaike Schreur (Sel)IBLViribus UnitisUit11 
 Martin SterkGuardiolaLScheeneruitersNG 
 Kyra JournéeCupidoLArionNG 
 Anne - marie Vos (Sel)IlancaLStaphorst e.o.NG 
 Francine Pijper (HC)Overcinge's Zabadak ZLMeppel e.o.3659,11

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG L KlassiekDONDERDAG L 2e parcoursVRIJDAG BBVRIJDAG B-SPRINGEN KLASSIEKVRIJDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG B SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG B-SPRINGEN 2e parcoursZATERDAG L SPRINGEN KLASSIEKZATERDAG L-SPRINGEN 2e parcours