Springen Februari 2024!
Voorlopige lijst met voorlopige tijden. Wijzigingen graag zsm doorgeven aan wedstrijdsecretariaat@rv-staphorst.nl
Aanvang vrijdag 16.00 (VOL! geen extra opgaves mogelijk) -> Prijzen afhalen op het secretariaat
Aanvang zaterdag 08.30 -> We verwachten per klasse (1.00-1.35) de top 3 in de ring voor de prijsuitreiking, overige klasses (0.80/0.90) af te halen op het secretariaat
Betaling het liefst contant maar kan ook doormiddel van het scannen van een QR code op het secretariaat!
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Vereniging |
---|---|---|---|---|
1 | (HC) Jacqueline de Wit (HC) | O'Reilly R | Arezzo VDL | Veenruiters |
2 | (HC) Jessica Dozeman (HC) | Orivieto | Viribus Unitis | |
3 | Emiel Hulst | Jamira H | Quasimodo Z | Staphorst e.o. |
4 | Theresia Blaauw | Luvina | Humprey | Woldruiters |
5 | Albert Vos | Maestro | Glenfiddich VDL | Staphorst e.o. |
6 | Jolanda Eshuis | Jisertha | Marius Claudius | Woldruiters |
7 | (HC) Albert Vos (HC) | Maestro | Glenfiddich VDL | Staphorst e.o. |
8 | (HC) Ruben Halman (HC) | Novaniki H | Emir R | Tjongerruiters |
9 | Laura Blomsma - van Trigt | Orviento D | Jardonnay Vdl | Torenruiters |
10 | (HC) Ruben Halman (HC) | Novaniki H | Emir R | Tjongerruiters |
11 | *Magrit de Witte | Odunja | Gaspahr | Staphorst e.o. |
12 | *Leroy Dingelhoff | Lucky Trojka S | Grand Slam VDL | RV. Paardensportvereniging Equipower |
13 | *Marloes De Vries | Michelangelo | Dallas VDL | Zwartewaterruiters |
14 | *Mariska Van Regteren | Eriska | Sir Oldenburg | Meppel e.o. |
15 | *Wendelie Flier | Hinault Junior | Hinault | Deltaruiters |
16 | *Felicia Bruin | Phos-Imoo | Poker de Mariposa | Deltaruiters |
17 | *Annerieke Zinger | Oh'Lala | Glenfiddich VDL | Stroomruiters |
18 | *Lisa Joosse | Ochenta Jk | Kitt Sb | Nieuwleusen |
19 | *Jolie Bontekoe | Tillington Perry | Olden Times | Hollandsche Manege |
20 | *Noortje Bredewold | Femia Gemma Texel | Unieko | Bergruiters |
21 | (HC) Jacqueline de Wit (HC) | Nina Ricci R | Zirocco Blue | Veenruiters |
22 | (HC) Jessica Dozeman (HC) | Okibantos | Viribus Unitis |
Springen Februari 2024!
Voorlopige lijst met voorlopige tijden. Wijzigingen graag zsm doorgeven aan wedstrijdsecretariaat@rv-staphorst.nl
Aanvang vrijdag 16.00 (VOL! geen extra opgaves mogelijk) -> Prijzen afhalen op het secretariaat
Aanvang zaterdag 08.30 -> We verwachten per klasse (1.00-1.35) de top 3 in de ring voor de prijsuitreiking, overige klasses (0.80/0.90) af te halen op het secretariaat
Betaling het liefst contant maar kan ook doormiddel van het scannen van een QR code op het secretariaat!
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Vereniging |
---|---|---|---|---|
1 | *Magrit de Witte | Odunja | Gaspahr | Staphorst e.o. |
2 | *Leroy Dingelhoff | Lucky Trojka S | Grand Slam VDL | RV. Paardensportvereniging Equipower |
3 | *Marloes De Vries | Michelangelo | Dallas VDL | Zwartewaterruiters |
4 | *Mariska Van Regteren | Eriska | Sir Oldenburg | Meppel e.o. |
5 | *Wendelie Flier | Hinault Junior | Hinault | Deltaruiters |
6 | *Felicia Bruin | Phos-Imoo | Poker de Mariposa | Deltaruiters |
7 | *Lisa Joosse | Ochenta Jk | Kitt Sb | Nieuwleusen |
8 | *Annerieke Zinger | Oh'Lala | Glenfiddich VDL | Stroomruiters |
9 | *Jolie Bontekoe | Tillington Perry | Olden Times | Hollandsche Manege |
10 | *Noortje Bredewold | Femia Gemma Texel | Unieko | Bergruiters |
11 | (HC) Roos Hansman (HC) | Joss D | Bubalu VDL | Staphorst e.o. |
12 | Hans Doorn | Illanipi Is | Baltic VDL | Deltaruiters |
13 | *Zara Lok | Garance veldhuus | Quintago | Ceres |
14 | (HC) Hans Doorn (HC) | Illanipi Is | Baltic VDL | Deltaruiters |
15 | (HC) Jacqueline de Wit (HC) | Opus one P | Codex One | Veenruiters |
16 | (HC) Zara Lok (HC) | Garance veldhuus | Quintago | Ceres |
17 | Annelin De Jonge | Herena | Spartacus | Lemelerveld |
18 | Bianca Brakke | Mr. Little D | Carrera VDL | Staphorst e.o. |
19 | (HC) Annelin De Jonge (HC) | Herena | Spartacus | Lemelerveld |
20 | (HC) Bianca Brakke (HC) | Mr. Little D | Carrera VDL | Staphorst e.o. |
21 | Marloes Hessels | Nero | Hennessy | Viribus Unitis |
22 | (HC) Lucrece Pomp - Aardenburg (HC) | D'Ayadine Z | D'AGANIX 2000 Z | Stroomruiters |
23 | Roel Harke | Nice Guy | Dakar VDL | Staphorst e.o. |
24 | *Miranda Harke | OÂ’Mora | Jenssen Vdl | Staphorst e.o. |
25 | Robin Buursema | Irroy | Carembar De Muze | Bumaruiters |
26 | *Lean De Boer | Nodorette | Nieuwleusen | |
27 | *Jody Burger | Frits | Lord Z | Xanthus Spaarnwoude |
28 | (HC) Adriaan Koman (HC) | Lindberg | Fanlac | Scheeneruiters |
29 | *Daphne Buiter | Nanora J | Carrera VDL | Nieuwleusen |
30 | Jose van Dalfsen | Neil Diamond | El Salvador | Deltaruiters |
31 | (HC) Tonny Leeuwen (HC) | Nayana vd Vlasbloemhoeve | Nanteuil van T&L | Tjongerruiters |
32 | *Elza Vroege | Escara | Up To Date | Nienoord |
33 | *Lize Noeverman | Double Perfect | Oleon | Laarhoeveruiters |
34 | (HC) *Roos Hansman (HC) | Orthodox | Staphorst e.o. | |
35 | (HC) Tonny Leeuwen (HC) | Olympia FdsTz | Van Gogh | Tjongerruiters |
36 | Emma Steenstra | Oakley Van De Falieberg | Kensington Es | Ceres |
Springen Februari 2024!
Voorlopige lijst met voorlopige tijden. Wijzigingen graag zsm doorgeven aan wedstrijdsecretariaat@rv-staphorst.nl
Aanvang vrijdag 16.00 (VOL! geen extra opgaves mogelijk) -> Prijzen afhalen op het secretariaat
Aanvang zaterdag 08.30 -> We verwachten per klasse (1.00-1.35) de top 3 in de ring voor de prijsuitreiking, overige klasses (0.80/0.90) af te halen op het secretariaat
Betaling het liefst contant maar kan ook doormiddel van het scannen van een QR code op het secretariaat!
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Vereniging |
---|---|---|---|---|
1 | *Miranda Harke | OÂ’Mora | Jenssen Vdl | Staphorst e.o. |
2 | Robin Buursema | Irroy | Carembar De Muze | Bumaruiters |
3 | *Lean De Boer | Nodorette | Nieuwleusen | |
4 | *Jody Burger | Frits | Lord Z | Xanthus Spaarnwoude |
5 | Adriaan Koman | Lindberg | Fanlac | Scheeneruiters |
6 | *Daphne Buiter | Nanora J | Carrera VDL | Nieuwleusen |
7 | Jose van Dalfsen | Neil Diamond | El Salvador | Deltaruiters |
8 | *Elza Vroege | Escara | Up To Date | Nienoord |
9 | *Lize Noeverman | Double Perfect | Oleon | Laarhoeveruiters |
10 | *Roos Hansman | Orthodox | Staphorst e.o. | |
11 | Tonny Leeuwen | Olympia FdsTz | Van Gogh | Tjongerruiters |
12 | (HC) Geert-Jan Boer (HC) | Oreadefee B | ||
13 | Emma Steenstra | Oakley Van De Falieberg | Kensington Es | Ceres |
14 | Kirsten Redder | One Direction | Jardonnay Vdl | Staphorst e.o. |
15 | Ine Zegeren | OrientO | Jacquet Go | Vrederuiters |
16 | Anna Maaike Bergsma | Ojeetje | Hjouwer | |
17 | Dominique Krale | Nobleboy | Arezzo VDL | Staphorst e.o. |
18 | (HC) Roel Harke (HC) | Noah Km | Tangelo Van De Zuuthoeve | Staphorst e.o. |
19 | (HC) Dominique Krale (HC) | Nobleboy | Arezzo VDL | Staphorst e.o. |
20 | Gerco Van den Brink | OBajar" | Charleston | Avereest e.o. |
21 | Anne Bakker | My Lady | Grand Slam VDL | Boekweitruiters |
22 | Aylana Smit | NANCYROOS VAN DE DRUIVENSTEIN | Untouched | Staphorst e.o. |
23 | Melanie Kamerman | Obalia | Verdi | Viribus Unitis |
24 | Cherine Vos | Don Colombo | Anayl D'aubry | Staphorst e.o. |
25 | Joanne Vos | Tommy van de Wittemoere | Tangelo van de Zuuthoeve | Staphorst e.o. |
26 | Leonie Vos | Mystique D'aubry | Anayl D'aubry | Staphorst e.o. |
27 | Daphne Van den Berg | Oivaterma Tk | Global Express | Nieuwleusen |
28 | Lean De Boer | O'Chalusy | Chacfly | Nieuwleusen |
29 | Esmee Laurens | Al wendy | Triomphe De Muze | Meppel e.o. |
30 | Jolanda Boverhof - Tissingh | okido | Comme il Faut | Woldruiters |
31 | Lotte Hamstra | Remember Me | T-lucifer | Viribus Unitis |
32 | Jojanneke Slendebroek | Nolinda SL | Cohinoor | Deltaruiters |
33 | Jenita Koetsier | O Dine | Elvis ter Putte | Deltaruiters |
34 | Marjan Trip | La Vie | Graziano | Stroomruiters |
35 | Henk Kamerman | Napoli | Hampshire VDL | Viribus Unitis |
36 | Ruben Halman | One Way | Highway M TN | Tjongerruiters |
37 | Saskia Brinkman | Overfee | Karaldo | Staphorst e.o. |
38 | (HC) Geert-Jan Boer (HC) | Nova Forte | ||
39 | Ruben De Vries | O D'Azur | Oxfort vd Middelstede | Staphorst e.o. |
40 | René Van der Kolk | Oriena T | Baltic VDL | Staphorst e.o. |
41 | Marthe Nijboer | Norman | Cohinoor | Nieuwleusen |
42 | Karin Lunsche | Nico Rosberg | Douglas | Norg |
43 | (HC) Jaimy Leusink (HC) | Kuforia | Emilion | Marleruiters |
44 | (HC) Dacey Dalhuisen (HC) | Orlando | 't Hoogt | |
45 | (HC) Dacey Dalhuisen (HC) | Orlando | 't Hoogt | |
46 | Rosanne Schreur | O Lancia M | Pommerol De Muze | Vrederuiters |
47 | Marleen Otten | Obi L | Heathrow | Boekweitruiters |
48 | Zoë Braakman | Mistery Lady | Juporterz Ksh | Nieuwleusen |
49 | Rutger Gieske | No Touch Wb | Pilothago | Rijden Is Kunst |
50 | Bo Braakman | Odonja | Gaspahr | Nieuwleusen |
51 | Roos Hansman | Onana | Glenfiddich VDL | Staphorst e.o. |
52 | Lean De Boer | Nicolàs | Nieuwleusen | |
53 | (HC) Roel Harke (HC) | Normantico | Hermantico | Staphorst e.o. |
54 | (HC) Lean De Boer (HC) | Nicolàs | Nieuwleusen | |
55 | Anna Maaike Bergsma | Okidokus | Cornet Obolensky | Hjouwer |
56 | Dijon Uitbeijerse | New Times | Natal | Ceres |
57 | Ilona Malestein | Omar | Van Gogh | Nieuwleusen |
58 | Cynthia Vos | Mr Elois | Highway M TN | Nunspeetse Ruiterclub |
59 | Wytse Hartog | Nelita W | Urano De Cartigny | Heuvelruiters |
60 | (HC) Cynthia Vos (HC) | Mr Elois | Highway M TN | Nunspeetse Ruiterclub |
61 | (HC) *Inge de Wit (HC) | Burry Spirit | Casco | 't Hoogt |
62 | *Gerco Van den Brink | O'Neil | Quabri De L'Isle | Avereest e.o. |
63 | *Lewis Huisman | Newclary van HH | Diarado | Staphorst e.o. |
64 | (HC) *Pien de Boer (HC) | Tale of Us Z | Tangelo Van De Zuuthoeve | Nieuwleusen |
65 | (HC) *Merel Murris - Schreur (HC) | Nikarite M | Ublesco | Ceres |
66 | (HC) Tonny Leeuwen (HC) | Maestro 22 | Tjongerruiters | |
67 | Carmen Lubberink | Gi joe v | Vingino | Flevoruiters |
Springen Februari 2024!
Voorlopige lijst met voorlopige tijden. Wijzigingen graag zsm doorgeven aan wedstrijdsecretariaat@rv-staphorst.nl
Aanvang vrijdag 16.00 (VOL! geen extra opgaves mogelijk) -> Prijzen afhalen op het secretariaat
Aanvang zaterdag 08.30 -> We verwachten per klasse (1.00-1.35) de top 3 in de ring voor de prijsuitreiking, overige klasses (0.80/0.90) af te halen op het secretariaat
Betaling het liefst contant maar kan ook doormiddel van het scannen van een QR code op het secretariaat!
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Vereniging |
---|---|---|---|---|
1 | Geert-Jan Boer | Nadolca Karla B | ||
2 | Rutger Gieske | Nassau | Pilothago | Rijden Is Kunst |
3 | Wytse Hartog | Nelita W | Urano De Cartigny | Heuvelruiters |
4 | *Inge de Wit | Burry Spirit | Casco | 't Hoogt |
5 | *Gerco Van den Brink | O'Neil | Quabri De L'Isle | Avereest e.o. |
6 | *Lewis Huisman | Newclary van HH | Diarado | Staphorst e.o. |
7 | *Pien de Boer | Tale of Us Z | Tangelo Van De Zuuthoeve | Nieuwleusen |
8 | *Merel Murris - Schreur | Nikarite M | Ublesco | Ceres |
9 | Tonny Leeuwen | Maestro 22 | Tjongerruiters | |
10 | Carmen Lubberink | Gi joe v | Vingino | Flevoruiters |
11 | Jan Diepman | Nobelle | Stakkato Gold | Bergruiters |
12 | Jurrian Boldewijn | Smoothie van het Grenske | Harley Vdl | Staphorst e.o. |
13 | Marlies Nederveen | Lorine | Dallas VDL | Staphorst e.o. |
14 | Judith Koudijs | Omnigraaf | Amadeo Van 'T Vossenhof Z | Klein Oever B.V. |
15 | Sanne Van der Kolk | Jovonia V.S. | Etoulon | Staphorst e.o. |
16 | Wim Pomp | Okidoki PH Sih | Kannan Jr | Stroomruiters |
17 | Geert-Jan Boer | No limit | ||
18 | Rosan Brand | Modena Van De Falieberg | Diarado | Vrederuiters |
19 | Demi de Waard | Look at me | Durango VDL | Steenwyck |
20 | Yael Santing | Miss Trouble B | Obligado B | Ceres |
21 | Stijn Hokse | Mayflower | Il est Balou | Staphorst e.o. |
22 | Ellis Brinkman | Lucky Luck | Etoulon | Staphorst e.o. |
23 | Lisa Broekert | Ocon | Harley Vdl | Viribus Unitis |
24 | Ilona Malestein | Luno | Numero Uno | Nieuwleusen |
25 | Jose van Dalfsen | Mary Lou | Eldorado van de Zeshoek | Deltaruiters |
26 | Berdien Nijstad - Veuger | Mila | Il est Balou | Koekange e.o. |
27 | Rutger Gieske | Nespresso What Else | Hardwell | Rijden Is Kunst |
28 | Gerda Bolding | Nels Oleson | Carrera VDL | Boekweitruiters |
29 | Ruth Van der Linde | Neralsina | Glasgow-w Vh Merelsnest | Vollenhove |
30 | Marcelle Hokse | Hakeym van HH | Z | Staphorst e.o. |
31 | (HC) Ruth Van der Linde (HC) | Neralsina | Glasgow-w Vh Merelsnest | Vollenhove |
32 | Jannie Nentjes | Everest | Ukato | Orcaruiters |
33 | Gerco Van den Brink | OBajar" | Charleston | Avereest e.o. |
34 | Anne Klein | Jakarta Z | Jarnac | Heuvelruiters |
35 | Jan Beens | OlindaE | Gaspahr | Zwartewaterruiters |
36 | (HC) Anne Klein (HC) | Jakarta Z | Jarnac | Heuvelruiters |
37 | Wietse Hoekstra | A Golden Girl SH Z | A golden boy hero Z | Welleruters |
38 | Jan Diepman | Maerina Van De Groote Kamps | Glasgow-w Vh Merelsnest | Bergruiters |
39 | Jurrian Boldewijn | Ohio Newpeat Jb | Pommerol De Muze | Staphorst e.o. |
40 | Marlies Nederveen | Moonwalk | Grand Slam VDL | Staphorst e.o. |
41 | Anja Moret | Night-Light | Good Fellow VDL | Meppel e.o. |
42 | Leonie Jonkers | Norton | Heathrow | Avereest e.o. |
43 | Lennard de Boer | Natasha Gph | Harley Vdl | Viribus Unitis |
44 | *Lucrece Pomp - Aardenburg | New Vamosa | Harley Vdl | Stroomruiters |
45 | *Jordy Wilken | Bruno | Incredible vd Caatshoeve | 't Hoogt |
46 | (HC) Geert-Jan Boer (HC) | Mamirda | ||
47 | Judith Koudijs | Oroville | Amadeo Van 'T Vossenhof Z | Klein Oever B.V. |
Springen Februari 2024!
Voorlopige lijst met voorlopige tijden. Wijzigingen graag zsm doorgeven aan wedstrijdsecretariaat@rv-staphorst.nl
Aanvang vrijdag 16.00 (VOL! geen extra opgaves mogelijk) -> Prijzen afhalen op het secretariaat
Aanvang zaterdag 08.30 -> We verwachten per klasse (1.00-1.35) de top 3 in de ring voor de prijsuitreiking, overige klasses (0.80/0.90) af te halen op het secretariaat
Betaling het liefst contant maar kan ook doormiddel van het scannen van een QR code op het secretariaat!
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Vereniging |
---|---|---|---|---|
1 | *Anja Moret | Night-Light | Good Fellow VDL | Meppel e.o. |
2 | Leonie Jonkers | Norton | Heathrow | Avereest e.o. |
3 | Rutger Gieske | Mannishboy.W.H. | Kannan X-6261 Sbs | Rijden Is Kunst |
4 | Stijn Hokse | Mien Deern | Million Dollar van het Schaeck | Staphorst e.o. |
5 | Jan Diepman | Mona Lisa O | Ice Breaker E.B. | Bergruiters |
6 | *Lucrece Pomp - Aardenburg | New Vamosa | Harley Vdl | Stroomruiters |
7 | *Jordy Wilken | Bruno | Incredible vd Caatshoeve | 't Hoogt |
8 | Saskia Deknatel | Lowlands | Zirocco Blue | Vries |
9 | Danique Scheich | La Vie | Etoulon | Vries |
10 | Kim Spronk | Nog Een Sijgje | Douglas | Deltaruiters |
11 | Anouck Wielhouwer | Capella-Real | Contini | IJsselruiters |
12 | Miranda Spronk - Rienties | Miss Montreal Reuvekamps | Chapeau | Deltaruiters |
13 | Ine Zegeren | Noklahoma Vd | Cohinoor | Vrederuiters |
14 | Martine Kroes | Kivoli | Grand Slam VDL | Veenruiters |
15 | Leonie Sijtsma | Donna Dior Di Murga Z | Doree van de Moskifarm | Skansruters |
16 | Janine Van den Berg - Ten Kate | Novaterma Tk | Grand Slam VDL | Nieuwleusen |
17 | Dimphy Fokkens | Jacoba Stud Kampaya JS | Up To Date | Stroomruiters |
18 | Anja Moret | Nico Van 'T Roosakker | Harley Vdl | Meppel e.o. |
19 | Marcelle Hokse | Lania van HH | Million Dollar van het Schaeck | Staphorst e.o. |
20 | (HC) Anja Moret (HC) | Nico Van 'T Roosakker | Harley Vdl | Meppel e.o. |
21 | Yorick Reinders | Mulita Nieuwmoed | Ulys Des Belerbes | Boekweitruiters |
22 | Ronald Koopman | Iverla | Durango VDL | Koopman Horses |
23 | Jo - ann Troost | Miss Perfect | Harley Vdl | Staphorst e.o. |
24 | (HC) Ronald Koopman (HC) | Iverla | Durango VDL | Koopman Horses |
25 | Anouk Mulder | I'm Carolina Z | I'm Special de Muze | Tjongerruiters |
26 | Marissa Oude velthuis | Hudson | Inshallah De Muze | Stroomruiters |
27 | (HC) Anouk Mulder (HC) | I'm Carolina Z | I'm Special de Muze | Tjongerruiters |
28 | Wim Pomp | Ivamosa | Etoulon | Stroomruiters |
29 | Rutger Gieske | CC King Z | Carrera VDL | Rijden Is Kunst |
30 | Anja Moret | Never Mind | Diamant De Semilly | Meppel e.o. |
31 | Anouck Wielhouwer | Mogán | Carambole | IJsselruiters |
32 | (HC) Anja Moret (HC) | Never Mind | Diamant De Semilly | Meppel e.o. |
33 | Lucrece Pomp - Aardenburg | Jade | Baltic VDL | Stroomruiters |
34 | Leonie Jonkers | Lily Of The Valley P.S. | Emir R | Avereest e.o. |
35 | Kim Spronk | Christien | Vaillant | Deltaruiters |
36 | (HC) Roel Harke (HC) | Mikina Field | Vagabond de la Pomme | Staphorst e.o. |
37 | Stijn Hokse | Nadir Hbc | Emir R | Staphorst e.o. |
38 | Jan Diepman | Jalisca | Quintago | Bergruiters |
39 | *Jordy Wilken | Kaspara | Cornet Obolensky | 't Hoogt |
Springen Februari 2024!
Voorlopige lijst met voorlopige tijden. Wijzigingen graag zsm doorgeven aan wedstrijdsecretariaat@rv-staphorst.nl
Aanvang vrijdag 16.00 (VOL! geen extra opgaves mogelijk) -> Prijzen afhalen op het secretariaat
Aanvang zaterdag 08.30 -> We verwachten per klasse (1.00-1.35) de top 3 in de ring voor de prijsuitreiking, overige klasses (0.80/0.90) af te halen op het secretariaat
Betaling het liefst contant maar kan ook doormiddel van het scannen van een QR code op het secretariaat!
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Vereniging |
---|---|---|---|---|
1 | Anja Moret | Marvel | Cardento | Meppel e.o. |
2 | Jordy Wilken | Kaspara | Cornet Obolensky | 't Hoogt |
3 | Lennard de Boer | Legend D | Etoulon | Viribus Unitis |
4 | Leonie Jonkers | Lily Of The Valley P.S. | Emir R | Avereest e.o. |
5 | Miranda Spronk - Rienties | little gaucho | Gaucho | Deltaruiters |
6 | (HC) Anja Moret (HC) | Marvel | Cardento | Meppel e.o. |
7 | (HC) Roel Harke (HC) | Mikina Field | Vagabond de la Pomme | Staphorst e.o. |
8 | Sylvia Holterman | Inclusive GR | Glasgow-w Vh Merelsnest | Staphorst e.o. |
9 | Danique Scheich | Hot Spots | Quality Time | Vries |
10 | Lisa Broekert | Mackensen | Naico | Viribus Unitis |
11 | Marlou Dannijs | Kadine | Zinedine | Veenruiters |
12 | Peter Hokse | Mooi Man Again HBC | Global Express | Staphorst e.o. |
13 | Judith Koudijs | Koko Q | Grand Slam VDL | Klein Oever B.V. |
14 | Jan Diepman | Mon Belle M | Comme il Faut | Bergruiters |
15 | Miranda Spronk - Rienties | Wezenberg`s Balou de Regor | Balou Du Rouet | Deltaruiters |
16 | *Anja Moret | King Solier | Cicero van Paemel Z | Meppel e.o. |
17 | Roel Harke | Hero Elvis | Querly Elvis | Staphorst e.o. |
pauze (3 min.) | ||||
18 | *Anja Moret | King Solier | Cicero van Paemel Z | Meppel e.o. |
19 | Lennard de Boer | Comme Le Coeur | Comme il Faut | Viribus Unitis |
pauze (5 min.) | ||||
20 | Leonie Sijtsma | Incredible Gr | Charisma | Skansruters |
21 | Anja Moret | Lolita | Harley Vdl | Meppel e.o. |
22 | Lennard de Boer | Kentucky | Berlin | Viribus Unitis |
23 | (HC) Anja Moret (HC) | Lolita | Harley Vdl | Meppel e.o. |